У Франції почнуть випробування автономного локомотива
31 Січня , 2018
Дубай кидає виклик Китаю у будівництві найбільшого сміттєпереробного заводу у світі
1 Лютого , 2018

Нова штаб-квартира Amazon об’єднає в собі офіс з тропічним лісом

У Сіетлі планується відкриття центральної частини майбутнього кампусу Інтернет-рітейлера Amazon. Будівля буде виглядати як комплекс з трьох об’єднаних гігантських сфер, всередині яких робочі місця працівників розташовані серед зелених насаджень. Плюс більше 40 типових прямокутних споруд, щоб відтінити красу і велич основного архітектурного ансамблю.

Оранжереї всередині штаб-квартири засадять 40000 окремих саджанців, тут будуть представлені рослини 400 видів з п’яти континентів і більше ніж півсотні країн. Перевагу віддано тропічним і гірським видам, що ростуть на висотах від 1 до 3 км. Тому що вони можуть брати вологу прямо з повітря і всередині сфер можна буде організувати систему «хмарного поливу», поряд зі звичними водоспадами і декоративними ставками.

Для підтримки оптимальної температури в сферах, 22°C вдень і 14°C вночі, на кожну з 2664 скляних панелей нанесли плівку, яка пропускає тільки видиме світло, блокуючи інфрачервоне випромінювання. Висота сфер досягає 30 м, ширина до 40 м, всередині цього простору вільно циркулюють повітряні маси, а вологість змінюється від 65 до 80 %.

Джон Шоттлер, один з віце-президентів Amazon, називає нову штаб-квартиру майбутнім культурним центром Сіетлу. Бо де ще в місті знайдеш таке біорізноманіття? Для відвідувачів тут виділена зона «Understory», унікальний оглядовий майданчик в центрі будинку, з можливістю панорамного спостереження за всім, що відбувається всередині комплексу.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: