Проблема космічного сміття починає виходити з-під контролю
3 Травня , 2017
За €20 німецька Sonnen поставить власникам домашніх батарей безлімітний об’єм електрики
3 Травня , 2017

Нова СЕС потужністю 10 МВт відкрита на Львівщині

У п’ятницю, 28 квітня, в Яворівському районі відкрили наземну фотоелектричну сонячну електростанцію “Озерна”. СЕС не лише буде виробляти екологічно чисту електроенергію, але забезпечить місцевій громаді отримання прибутку від продажу за «зеленим» тарифом, повідомляє Львівська ОДА.

«Це відкриття стає талісманом енергозбереження в якості інвестицій дорожньої карти на Львівщині і в Україні, на перспективу», – зазначив під час урочистого відкриття станції Перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Створення сонячної електростанції збільшить частку альтернативної енергії в електроенергетиці України та знизить рівень використання вуглеводневих енергоносіїв при виробництві електричної енергії. Розмір інвестицій – 10 мільйонів доларів.

«Сьогоднішні 10 МВт – це символічний позитивний внесок в енергетичну незалежність держави. Справами ми доводимо, що Україна росте, розвивається і в ній здатні функціонувати сучасні технології», – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Нова сонячна електростанція займає площу 14,6 га, а загальна потужність встановлених сонячних панелей (фотоелектричних модулів JASolar) становить 9,9 МВт. Номінальна продуктивність СЕС становить близько 11 млн. кВт*год в рік.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline