У Waymo відмовились від ручного керування
2 Листопада , 2017
Вчені з Мельбурну створили двовимірний матеріал, якого не існує в природі
2 Листопада , 2017

Нова iOS дозволить Apple відключати смартфони з контрафактними дисплеями

Експерти звернули увагу на опис оновлення операційної системи iOS 11.0.3, в якому йдеться про можливість відключення смартфонів, на які під час ремонту були встановлені неоригінальні дисплеї.

Новая iOS научилась распознавать «левые» дисплеи iPhone

Опис оновлення iOS | Фото: motherboard.vice.com

Нове оновлення операційної системи має виправити кілька помилок.

«Вирішена проблема непрацюючого сенсорного вводу на iPhone 6S, через яку екрани деяких пристроїв не реагували на дотики, отримавши контрафактні комплектуючі.

Примітка. Заміна несправних дисплеїв на неоригінальні може стати причиною погіршення якості зображення і помилок в роботі. Ремонт, сертифікований Apple, виконується експертами, які використовують оригінальні деталі», — цитує Motherboard.

Видання зазначає, що Apple має можливість за допомогою програмного забезпечення відключати прилади та їх компоненти, якщо на них стоять неоригінальні запчастини.

Експерти визнали цей пункт в описі оновлення останнім залпом в триваючій холодній війні між Apple і незалежним ремонтним світом.

Apple продає офіційні запчастини тільки авторизованим майстерням, які оплачують ліцензію і пропонують обмежений перелік послуг. Тому незалежні ремонтні майстерні давно перетворились на сірий ринок, який закуповується в Китаї.

Контрафактні дисплеї дійсно відрізняються за якістю — деякі настільки ж гарні, як і оригінальні, інші помітно гірше. Крім того, запасні дисплеї іноді купуються у переробників електроніки.

Більшість власників сервісів по ремонту гаджетів намагається закуповувати якісні деталі — так, наприклад, в Facebook існує кілька професійних спільнот, де ведеться реєстр постачальників якісних запчастин.

У минулому році «помилка 53» вивела з ладу велику кількість iPhone, на яких стояли неоригінальні дисплеї. Після масового обурення користувачів, Apple виправила помилку в iOS.

Ця ситуація змусила активістів вимагати від держави законодавчо примусити виробників розширити торгівлю запчастинами і попередити можливість віддаленого блокування гаджетів. В Apple опираються цим змінам законодавства.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: