Як роблять автомобільні шини?
23 Лютого , 2018
Перший політ аеротаксі Airbus (відео)
24 Лютого , 2018

Nokia створює уніфіковану платформу для розумних міст і IoT

Компанії Cisco, Huawei, Verizon і багато інших зараз приділяють підвищену увагу темі «розумних» міст, прагнучи вкласти в нову для себе галузь як можна більше грошей у передові розробки. Тільки зазначені вище компанії сумарно збираються витратити на розвиток цих технологій до 150 мільярдів доларів, але кожна з цих компаній, як і багато інших розробників, створюють свої унікальні продукти, які зможуть бути корисними для розумних міст майбутнього, окремо один від одного, Nokia ж прагне створити ряд універсальних рішень, здатних об’єднати розробки для Інтернету речей і розумних міст в єдину платформу.

Фахівці Nokia пояснюють, що кожна окрема IoT-розробка не буде достатньо ефективною, тоді як об’єднана на єдиній платформі з іншими важливими компонентами вона зможе стати ще однією ланкою, необхідною для повноцінного керування «розумним» містом.

Правильно відбудувавши всі системи на об’єднаній платформі, можна буде не тільки добре заробляти, але і економити, — пояснюють представники компанії, — при цьому можна буде контролювати рівень забруднення, відстежувати злочинців, відловлювати їх за допомогою інтелектуальної системи-диспетчера і здійснювати безліч інших корисних функцій, адже «розумне» місто — це не лише роботизовані парковки і автоматичне освітлення.

Безпілотні датчики і сенсори забезпечать зв’язок з центром управління — фахівці Nokia тестують технологію 5G, яка зможе його забезпечити.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: