В США створили пересувну лазерну гармату
28 Жовтня , 2017
На орбіту Місяця запустять надувний житловий модуль
28 Жовтня , 2017

Nissan представив електричний рефрижератор і гібридну «швидку»

На останньому автосалоні в Токіо компанія Nissan продемонструвала нові способи застосування літій-іонних батарей в електромобілях і, крім інноваційного электрокроссовера IMx, показала інші концепти, які можуть покращити міську мобільність – «швидку» Paramedic Concept і розвізний фургон e-NV200 Fridge Concept.

электроминивэн e-NV200 Fridge

Новий повністю електричний мінівен e-NV200 Fridge, являє собою рефрижератор, який створювався на базі існуючої моделі e-NV200. Невеликі габарити електромобіля спростять його паркування на тісних міських вулицях, де для великих вантажівок існують певні обмеження.

Электрофургон-холодильник Ниссан

Електрокар-рефрижератор обладнаний тяговим акумулятором ємністю 24 кВт*год. Друга, компактніша батарея встановлена на даху вантажної частині кузова, має в два рази меншу ємність і служить виключно для живлення бортового холодильника для перевезення продуктів.

Японський автовиробник також представив гібридний концепт-кар «швидкої допомоги» п’ятого покоління під назвою Paramedic Concept, в якому від літій-іонної батареї ємністю 1,6 кВт*год забезпечується енергією все медичне обладнання. Для нової машини була взята платформа від Nissan NV350 Caravan, який приводиться в рух 2.5-літровим ДВЗ з п’ятиступінчастою автоматичною коробкою передач.

Гибридная скорая помощь Ниссан

За заявою Nissan, така «швидка» буде дуже затребувана при порятунку людей у віддалених регіонах без централізованих електричних мереж, а також при важких наслідках природних і технологічних катаклізмів.

Концепція нового медичного автомобіля заснована на успіху попередніх версій, які продавались поки лише в Японії, каже керівництво Nissan. В ній реалізовані унікальні технічні рішення: інтелектуальна система «монітор кругового огляду», а також спеціальна система для нейтралізації мікробів всередині салону за допомогою іонізації повітря.

Nissan почне продажі нової машини швидкої допомоги на японському ринку в 2018 році, а електричний мінівен e-NV200 Fridge доступний для замовлення в Європі вже сьогодні.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline