Компанія Microsoft всерйоз має намір зробити VR мейнстрімом
29 Серпня , 2017
Перший мексиканський електромобіль за 25 тисяч доларів з’явиться в листопаді
29 Серпня , 2017

Німецька компанія Lilium Aviation планує запустити літаюче таксі до 2025 року

Німецька компанія Lilium Aviation представила новинку – двомісний літальний апарат Lilium Jet з вертикальним злетом і посадкою. Він обладнаний 36 електродвигунами, встановленими на крилах.

Передбачається, що Lilium Jet буде повністю інтегрований в міську транспортну інфраструктуру, тому йому не потрібна злітно-посадкова смуга або спеціально обладнані майданчики: для зльоту і приземлення цілком достатньо невеликого відкритого простору.

Простота конструкції гарантують літальному апарату невисоку вартість, порівнянну з вартістю автомобіля, і хорошу дальність польоту – до 300 км при швидкості 300 км/год.

Lilium Jet

Lilium Jet розрахований на нескладні маневри і створює менше шуму, ніж мотоцикл. При цьому він економічний, завдяки своїм електродвигунам, що живляться від батарей, аналогічних тим, що встановлені на електрокарах Tesla.

Особливу увагу копання приділила безпеці польотів: на випадок аварії Lilium Jet укомплектований парашутом, а спеціальна система буде блокувати будь-які небезпечні маневри пілотів.

Творці літального апарату бачать його майбутнє в якості повітряного таксі, для чого планують збільшити його місткість до 5 пасажирів. Передбачається, що літаюче таксі з’явиться до 2025 року.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline