FastFFF – 3D принтер, який друкує в 10 разів швидше, ніж інші принтери
21 Грудня , 2017
Вчені навчили нейромережі прогнозувати корупцію
21 Грудня , 2017

“Нібулон” планує будувати 140-метрові судна

ТОВ СП “Нібулон” проводить масштабну реконструкцію потужностей суднобудівного заводу в Миколаєві. В даний момент компанія займається перебудовою суднобудівного сліпу.

У перспективі суднобудівний завод очікує прокладка п’яти додаткових колій, що дасть можливість спускати на воду судна довжиною до 140 м.

“У планах компанії” Нібулон “- побудувати додатково ще п’ять шляхів, що дозволить будувати і спускати на воду судна довжиною до 140 м. Саме таку довжину по проекту має самохідне вантажне судно проекту П-140, вантажомісткості 10000 т і з двома крановими частинами, будівництво якого заплановано на наступний рік “, – йдеться в повідомленні компанії.

Поки що в “Нібулоні” анонсують спуск на воду на початку 2018 року першого несамохідного судна проекту В5000 довжиною 101 метр.

У листопаді в компанії анонсували будівництво двох барж нового типу. До 2022 року таких суден в “Нібулоні” планують випустити 24 одиниці.

У компанії також планують вийти на ринок пасажирських перевезень одеської області, запустивши швидкісний катамаран між Одесою і Білгород-Дністровським.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: