Швидший і витонченіший: новий спритний робопес від Boston Dynamics
14 Листопада , 2017
Українські компанії представили новинки на найбільшій виставці сільгосптехніки
15 Листопада , 2017

Наступний флагман від Samsung отримає штучний інтелект

Черговий флагманський смартфон від південнокорейської компанії Samsung отримає штучний інтелект. Мова йде про оптимізований нейронний співпроцесор для серійних телефонів наступного модельного року.

 

Новий чіпсет належить до сімейства Exynos, пише TechTastic. Аналогічні рішення вже застосовуються в Apple A11 Bionic, що лежить в основі iPhone 8, iPhone 8 Plus X і iPhone, а також у співпроцесорі Pixel Visual Core, що встановлюється в Google Pixel 2.

Співпроцесор, який реалізує підтримку нейронних мереж, вирішує завдання зі сфери машинного навчання, доповненої реальності, різного роду візуальних ефектів на кшталт анімодзі і т. д.

В теорії все це може бути оброблено і центральним процесором, однак він витратить куди більше часу і енергії. Особливим чином оптимізований нейронний співпроцесор, наділений штучним інтелектом, впорається з подібними завданнями набагато краще, зазначає видання.

Передбачається, що такий співпроцесор в чіпсеті Exynos 9810 буде впроваджений у флагманський Galaxy S9 (його анонс очікується на початку 2018 року).

Південнокорейські розробники мають намір використовувати для виробництва гаджету напрацювання китайської компанії DeePhi Tech, заснованої випускниками Стенфордського університету і Університету Цінхуа.

Нагадаємо, що нещодавно компанія Samsung відзвітувала про отримання $55,4 млрд доходу за третій квартал 2017 фінансового року. Це на $12,7 млрд більше, ніж в третьому кварталі 2016 року.

Найбільший внесок у зростання основних фінансових показників Samsung припадає на підрозділ, що займається випуском напівпровідникових інтегральних мікросхем, зокрема, мікросхем пам’яті DRAM і NAND.

У той же час, доходи мобільного підрозділу, незважаючи на зростання поставок у кількісному вираженні, в квартальному вираженні зменшились, що пояснюється збільшенням у структурі продажу частки дешевших смартфонів масового сегменту.

Напрямок, що відповідає за поставку дисплеїв, теж зафіксував спад доходів у порівнянні з попереднім кварталом, хоча йому вдалось наростити випуск гнучких OLED панелей, що використовуються в смартфонах верхнього рівня.

Нарешті, телевізійний напрямок Samsung показав істотне зростання доходів в квартальному вирахуванні завдяки хорошим продажам преміальних моделей QLED, але перевершити минулорічні результати так і не зміг. Всьому виною загальне ослаблення попиту на телевізори і висока ціна відповідних панелей.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: