Щоб досліджувати інші планети, нам потрібна краща система гальмування
29 Березня , 2017
Попередні замовлення на сонячні дахи Tesla почнуть збирати в квітні
30 Березня , 2017

NASA використовує технологію змішаної реальності для тренування астронавтів

Космічне агентство NASA ніколи не уникало використання будь-яких сучасних технологій для тренування своїх астронавтів. Навіть якщо мова йде про щось близьке до відеоігор. Нещодавно стало відомо, що в рамках проекту Spotlight американські астронавти навчаються з використанням технології змішаної реальності, коли віртуальний і реальний світ як би доповнюють один одного і забезпечують максимальний реалізм під час тренування. Причому, працює космічний симулятор на основі графічного движка Unreal Engine 4.

Щоб втілити проект в життя, NASA уклало договір зі знаменитою студією Epic Games, якій належить движок Unreal Engine. Було вирішено розпочати зі створення симулятора Міжнародної космічної станції (МКС), при чому, крім її віртуальної моделі в одному з ангарів агентства була зведена повнорозмірна декорація, яка була фізичною основою того, що майбутні астронавти будуть відчувати своїми руками. Для того щоб відтворити ефект мікрогравітації, в ангарі створили хитру систему автоматизованого крана і канатів, завдяки яким людина може парити над поверхнею. За допомогою тієї ж змішаної реальності тут же тренують операторів місяцеходів і марсоходів.

В США для того, щоб стати астронавтом, кандидат має провести близько двох років на різного роду тренуваннях, що включають симуляцію мікрогравітації у величезному басейні, а також численні теоретичні заняття. Майбутні астронавти мають навчитись ідеально орієнтуватись в просторі, в якому їм належить жити і працювати. Крім того, необхідно пройти поглиблений курс медичної допомоги, який в разі чого допоможе врятувати життя колегам.

Творці популярного сьогодні графічного движка Unity також співпрацюють з NASA, і, судячи з усього, що це не останній випадок, коли розробники відеоігор допомагають космічному агентству навчати першокласних фахівців.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline