Китай готується до морських випробуваннь рельсотрону?
5 Лютого , 2018
Harley Davidson протягом двох років створить власний електричний мотоцикл
5 Лютого , 2018

NASA розпочало будівництво капсули першого пілотованого корабля Orion для далекого космосу

NASA офіційно запустило будівництво космічних кораблів нового покоління, які вперше за півстоліття дозволять людям знову вийти за межі навколоземної орбіти. Проект носить назву Orion і це вже друга модель – перша була безпілотною і пройшла частину випробувань в 2014 році. Очікується, що новий корабель вийде в космос за допомогою ракети-носія Space Launch System в 2019-му, але це лише початок великої програми.

За гучним заголовком поки ховається прозаїчний факт: на складальному стапелі в Мічуді, поблизу Нового Орлеану, зварені перші дві деталі. Це частини перегородок, які після додавання решти п’яти утворюють високоміцну капсулу, вона і стане основою корабля. Процес обробки і з’єднання деталей вкрай нешвидкий, інженери Lockheed Martin кажуть, що планують впоратися тільки до вересня.

Зі слів менеджера проекту, Майка Хоуза, ця капсула космічного корабля, де розміститься командний модуль, найдосконаліша і високотехнологічна в історії. У ній на 80 менше деталей, ніж в першій моделі Orion, вона на 30 % легша, але не поступається їй в експлуатаційних характеристиках. Все це означає економію палива, простору і мінімізацію витрат на створення нових кораблів.

Пілотована модель космічного корабля Orion призначається для доставки людей на Місяць, Марс, нові орбітальні станції біля них або поблизу інших планет нашої системи. Локації, де космонавтам доведеться покладатися тільки на себе, не маючи можливості швидко повернутись на Землю або отримати звідти допомогу.

Lockheed MartinДжерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: