Microsoft представила дві моделі гарнітури змішаної реальності
25 Травня , 2017
Франшиза Star Wars сьогодні святкує 40-річний ювілей
25 Травня , 2017

НАСА представило футуристичний транспорт для марсіанської експедиції, обладнаний мобільною лабораторією

Фахівці компанії Parker Brothers Concepts, що виготовляє футуристичні і концептуальні транспортні засоби для кіноіндустрії, з кінця 2016 року займались створенням концепту транспортного засобу для пересування членів космічних експедицій по поверхні інших планет членів.  В результаті цього, на світ з’явилося щось, що дуже нагадує Batmobile, фантастичний автомобіль, на якому їздив Бетмен, герой відомої серії фантастичних фільмів. Марсіанський транспорт має шість коліс, його кузов та інші вузли виготовлені виключно з вуглецевого волокна і алюмінію, а пересувається він за рахунок енергії сонячних променів.
Марсоход #2
В кабіні цього космічного “джипа” можуть розміститись чотири астронавти. А його задня частина являє собою автономну лабораторію, яку можна від’єднати від транспортного засобу, надавши їй можливість проведення ряду досліджень в автоматичному режимі. На жаль, цьому транспортному засобу не судилося побувати ні на Марсі, ні на іншій планеті. В даний час ровер демонструється в Космічному центрі НАСА імені Кеннеді у Флориді, а пізніше він буде використаний в рамках туру “Summer of Mars”, організованого НАСА в освітніх цілях.
Кожне з шести коліс марсоходу має діаметр 1.3 метри і завширшки 75 сантиметрів. Колеса складаються з окремих сегментів, що має підвищити прохідність ровера і не дати йому загрузнути в марсіанських пісках. Ровер має довжину 8.5 метрів, ширину – 4 метри, висоту 3.4 метри і може розвивати швидкість по рівній поверхні від 90 до 110 кілометрів на годину. Поки він ще не був офіційно зважений, але розробники оцінюють, що вага транспортного засобу становить приблизно 2250 кілограм.
Марсоход #3
Для того, щоб побудувати марсохід, братам Паркер знадобилося п’ять місяців. У цій справі були задіяні самі брати, Марк і Шенон, і кілька працівників компанії, які працювали від 12 до 14 години сім днів на тиждень, починаючи з кінця минулого року.
І на закінчення слід зазначити, що дана робота хоч і була виконана на замовлення НАСА, але не фінансувалась космічним агентством. Фінансування робіт було зібрано з декількох джерел, серед яких були комунікаційні компанії та мережі кабельного телебачення. Цілком ймовірно, що через це брати Паркер не діляться ні з ким інформацією про те, скільки було витрачено на створення ровера і в яку суму обійдеться НАСА його участь в турі “Summer of Mars”.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline