В Швейцарії надрукували серце, яке здатне битись
17 Липня , 2017
Перша модель плавучого міста створена в Голландії
18 Липня , 2017

NASA офіційно визнало, що у них немає грошей на відправку людей на Марс

14 липня американське космічне агентство NASA офіційно визнало той факт, що при поточному розмірі бюджету вони не можуть дозволити собі відправку людей на Марс. Наступні кроки агентства в даному напрямку будуть залежати від того, наскільки зміниться їх фінансування з боку американського уряду. Але в даний момент колонізація Марсу найбільше залежить від приватних компаній на кшталт SpaceX, а не від агенства, що напряму залежить від держави.

Агентство NASA в останні роки активно розмірковувало про те, що відправка людини на Марс – це одне з першорядних завдань. Фахівці агентства навіть розробили певний покроковий план досягнення цієї мети і почали його реалізацію. Але в підсумку все вперлось у фінансування, якого вічно не вистачає. Керівник відділу пілотованих польотів людини в космос Вільям Герстенмайер виступив із заявою, що NASA не може собі дозволити продовження цієї програми при поточному розмірі бюджету.

«Я не можу вам назвати дату відправки людей на Марс. І причина цього криється в тому, що навіть збільшений на 2% бюджет агентства не дозволяє нам створити систему м’якої посадки на поверхню Червоної планети. А спуск і посадка – це один з головних викликів, які кидає нам Марс», — заявив Герстенмайер.

Останнім часом NASA вклала величезні кошти в розробку ракети SLS і космічного апарату Orion. Як результат агентство навіть ще не приступало до розробки засобів посадки і зльоту з поверхні Марсу. Герстенмайер зізнався, що плани щодо Марсу доведеться перенести на невизначений термін. А поки агентство NASA зосередиться на більш реальних місіях. Наприклад, на подальшому дослідженні Місяця. У цей же самий час Ілон Маск обіцяє вже восени оприлюднити свої подальші плани щодо Марсу. Можливо, хоч він порадує нас новинами.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline