Вперше в Україні. Вінницьке ПТУ №11 випускатиме слюсарів електрокарів
28 Червня , 2017
У Китаї побудують унікальне лісове місто
28 Червня , 2017

NASA: Kepler знайшов сотні нових екзопланет, 10 з них схожі на Землю

Команда астрономів, що працюють з космічним телескопом NASA Kepler, який ще називають “мисливцем за екзопланетами”, представила 19 червня оновлений каталог його знахідок, серед яких з’явилось 219 нових кандидатів в екзопланети (тобто таких знахідок, які вимагають подальшого підтвердження), повідомляється на сайті NASA.

З цього переліку 10 виключно близькі до Землі розмірами і знаходяться в межах “жилої зони” своїх зірок (тобто на такій відстані, де температура їх поверхні може залишатись не занадто високою або низькою, а вода – рідкою).

Звіт охоплює результати перших чотирьох років роботи Kepler, з 2009 по 2013 рік, коли апарат був зосереджений на зірках в сузір’ї Лебідь.

У цій зоні Kepler визначив вже 4034 кандидатів, з яких досі підтверджено 2335. В їх перелік входять і 50 землеподібних кандидатів у “житлових зонах”, включаючи більше ніж 30 підтверджених знахідок.

Крім того, у цьому масі виявлено несподівано чіткий поділ невеликих планет на дві групи: кам’янисті і дрібні, типу Землі, і великих газових, схожих на Нептун, хоча і менших цього крижаного гіганта. Кордон між ними становить приблизно 1,75 розміру Землі: планети, які перевищують цей показник, стають схожими на Нептун.

За словами вчених, така знахідка – це “все одно що відкрити, що ссавці та рептилії – це дві різні гілки на дереві життя”.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: