Вчені визначили країни, які найбільше забруднюють космос
7 Листопада , 2017
Кварковий синтез: вчені відкрили найпотужніше джерело “чистої” енергії на Землі
7 Листопада , 2017

Найвищий хмарочос на сонячній енергії побудують у Дубаї (відео)

UNStudio і Werner Sobek оприлюднили плани з будівництва нового хмарочосу в Дубаї, який безперечно здивує своєю звивистою формою і стане найвищим у світі будинком з фасадом з керамічної плитки.

Інноваційна та функціональна споруда отримала назву Wasl Tower. Унікальна будівля скоротить енерговитрати за рахунок використання сонячних панелей та оптимізації природного освітлення.

Mandarin Oriental Hotel Group, що управляє мережами люксових готелів по всьому світі, буде обслуговувати оригінальний хмарочос, що буде вміщати п’ятизірковий готель з 250 кімнатами, а також офіси, резиденції і різні публічні майданчики.

Розташований недалеко від вежі Бурдж-Халіфа на шосе шейха Зайда, хмарочос заввишки 300 метрів буде сильно виділятись на тлі жорсткого і прохолодного метало-скляного ландшафту Дубаю.

Звивистий і асиметричний висотний будинок буде використовувати інтелектуальну систему освітлення, розташовану за керамічними плитками фасаду, які за рахунок своєї рухливості будуть забезпечувати фільтрацію природного світла і створювати відчуття, ніби будівля «дихає» в нічний час. Живлення для системи буде поставлятись сонячними батареями, встановленими на даху парковки.

Скління простягнеться по всій висоті будівлі у вигляді зігнутої лінії з відкритими балконами і зеленою рослинністю на «вертикальному бульварі», який закінчується басейном на верхньому поверсі. Обслуговувати будівлю будуть 17 ліфтів.

«Оскільки проект хмарочоса тісно пов’язаний з міської суттю Дубаю і переплітається з його урбаністичною структурою, мета полягає в тому, щоб зробити відвідування Wasl Tower максимально захоплюючим. Тому, для будівлі була розроблена сучасна концепція, заснована на здоров’ї, комфорті і благополуччі», – сказав Бен ван Беркель, засновник компанії UNStudio.

Будівництво хмарочоса Wasl Tower планується завершити до 2020 року.

 

Джерело: dezeen.com

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline