Sprite, найменший космічний апарат передав на Землю перші повідомлення
16 Серпня , 2017
Дослідники успішно атакували комп’ютер за допомогою вірусу, закодованого у вигляді послідовності синтетичної ДНК
17 Серпня , 2017

Найсучашніший тактичний шолом

Тактичний шолом Devtac Ronin Kevlar є самим передовим в світі і може витримати влучення кулі AK47. Шолом, який виявляє ворогів використовується SAS у війні проти терору.Елітні війська назвали футуристичну частину комплекту «шолом Боба Фетта» – на честь легендарного мисливця за головами із всесвіту «Зоряних воєн».

В реальності він виглядає як наукова фантастика: система кондиціонування для захисту від тепла і газів, а також пристрій «друг чи ворог», який захоплює сигнали від інших користувачів і допомагає побачити союзника.

Для боротьби в темряві є інфрачервона настройка, яка використовує технологію пошуку тепла, щоб допомогти точно визначити ворогів. Шолом також обладнаний системою GPS, допомагаючи солдатам постійно перевіряти своє місце розташування. Є балістичні захисні пластини, які можуть протистояти пострілам AK47 і потужнішої зброї.

Він був вперше використаний американськими спецслужбами з армії Delta Force і SEAL в ВМС, і в даний час його перевіряють солдати SAS і SBS.

Шолом, що вже використовується спеціальними силами, набагато універсальніший, ніж просто захист від кулі. Він обладнаний новітніми комунікаційними технологіями і допоможе солдату побачити ворога незалежно від обставин.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline