Компанія Amazon запатентувала етикетки-парашути
13 Червня , 2017
Archinaut – робот-тривимірний принтер, призначений для будівництва споруд в космічному просторі
13 Червня , 2017

Найшвидший ліфт у світі розганяється до 80 кілометрів на годину

Оскільки сучасні будівлі-хмарочоси стають все вище і вище, на подорож знизу на верхні поверхи потрібна досить відчутна кількість часу. Однак, відвідувачі і співробітники, що працюють в будівлі Фінансового центру CTF в Гуанчжоу, Китай, не будуть втрачати багато часу на переміщення між поверхами. І це стало можливим завдяки встановленню в цій будівлі нового надшвидкісного ліфту компанії Hitachi, який є самим швидкісним в світі ліфтом на сьогоднішній день. Під час тестування цей ліфт розганявся до швидкості 1260 метрів на хвилину (76 кілометрів на годину або 47 миль на годину), долаючи дистанцію між першим і 95-м поверхом будівлі (440 метрів) за 43 секунди часу.
Перш ніж бути встановленим в будівлі Фінансового центру CTF, надшвидкісний ліфт пройшов всебічну програму випробувань на полігоні компанії Hitachi National Elevator Quality Supervision and Inspection Centre, де він продемонстрував повну безпеку при русі на швидкостях до 1260 метрів на хвилину. А в будівлі центру CTF ліфт буде курсувати на номінальній швидкості, що дорівнює 1200 метрів на хвилину.
Настільки висока швидкість руху ліфту була отримана за рахунок використання нових електричних синхронних двигунів на постійних магнітах і низки інших інноваційних технологій, включаючи більш тонкі і більш міцні троси, компактну інтелектуальну систему керування, здатну в режимі реального часу приймати та обробляти весь потік інформації, що стосується руху кабіни ліфта на максимальній швидкості. Крім цього, нова система обладнана високоефективними гальмами, здатними витримувати нагрівання до високої температури при екстреному гальмуванні. Кабіна ліфта обладнана системою компенсації тиску, яка дозволяє уникнути закладання вух у пасажирів під час швидкісного спуску або підйому.
Представники компанії Hitachi повідомляють, що даний ліфт є лише першою моделлю, експлуатація якої дозволить їм зібрати всі дані, необхідні для вдосконалення існуючих технологій швидкісного підйому і спуску. І ці модернізовані технології дозволять їм у майбутньому розробити і створити ще більш нові ліфтові системи, здатні розвивати ще більшу швидкість, ніж швидкість нинішнього ліфта-рекордсмена.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: