Генетично модифіковані бабки-кіборги готуються стати шпигунами
16 Липня , 2017
Компанія Moller продає старий літаючий автомобіль, щоб створити новий
17 Липня , 2017

Найшвидший квадрокоптер в світі

 Британські інженери змогли розігнати безпілотник до 263 км/год, однак для самого коптера цей політ став останнім.

Самый быстрый квадрокоптер в мире: мировой рекорд скорости

Незважаючи на те, що спостерігаючи з землі, політ квадрокоптера деколи може здатись неймовірно швидким, зазвичай межа швидкості у таких дронів — лише близько 130 км/год. Drone Racing League модифікувала коптер і встановила новий світовий рекорд, розігнавши апарат до феноменальних 263 км/год!

Щоб гарантувати, що перемогу в змаганні принесе майстерність, а не об’єм фінансування тієї чи іншої команди, кожному учаснику була видана одна і та ж модель квадрокоптера, спроектована інженерами проекту. В результаті, фаворитом виявився DRL RacerX — неймовірно легкий (лише 800 грамів), але дуже мобільний дрон. Він використовує кілька батарей ємністю 1300 мА, які живлять 4 електродвигунчика, кожен з яких може досягати 46 000 об/хв.

Максимальна швидкість безпілотника становить 289,04 км/год, однак за умовами змагання для досягнення світового рекорду дрон повинен був не просто розігнатись, але й пролетіти туди-назад трасу довжиною 100 метрів, при цьому максимальна швидкість під час обох прольотів усереднюється. Підсумковим результатом і стала заповітна цифра 263 км/год.

На сьогоднішній день це не тільки офіційно найшвидший квадрокоптер (попередній рекорд швидкості становив 201 км/год); RacerX побив навіть неофіційний Youtube-рекорд, коли безпілотник розігнався до 233 км/год. Це означає, що на практиці коптер запросто обжене на трасі і Ford Mustang, і Chevrolet Camaro. Що стосується участі в офіційних змаганнях дронів, то для цього пілотам надшвидкісного квадрокоптера безумовно треба володіти рефлексами джедаїв.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: