Отримано найхолоднішу речовину
7 Вересня , 2017
Австралійські вчені створили кристали, які можна зав’язати у вузол
7 Вересня , 2017

Найшвидша хатинка в світі здатна їздити зі швидкістю 150 км/год

Законодавство Великобританії дозволяє отримати офіційні автомобільні номери для практично будь-якого транспортного засобу. Це можуть бути гоночні автомобілі, які не допустять на дороги в будь-якій іншій країні світу, незвичайні електрокари або високошвидкісні дивани. Тепер до цього списку додалася і найшвидша хатина в світі.

Кевін Нікс разом зі своєю дочкою зібрав її у себе вдома. Він почав з Volkswagen Passat з 2.8-літровим шестициліндровим двигуном потужністю 200 к. с., наваривши на нього сталевий каркас нової хатини і обшивши його деревом. Однак оскільки тепер цей середньорозмірний седан важив більше двох тонн, Нікс додав нітроприскорювач, що працює на закису азоту. Це додало до гоночного потенціалу сараю ще 75 кінських сил.

Суперизбушка

Зараз надшвидкісна хатинка здатна розігнатись до 150 км/год, офіційно дозволена до використання на дорогах, може повертати, рухатись заднім ходом і при цьому виконувати свою головну функцію – бути звичайним будиночком на колесах. Завдяки невеликим габаритам, на ній можна сміливо подорожувати і паркуватись на кожному п’ятачку. При цьому її максимальну швидкість обмежують, по суті, лише висока маса і жахлива аеродинаміка.

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline