Космічний апарат Odyssey зробив свій перший за 16 років знімок Фобоса, супутника Марса
15 Жовтня , 2017
Аерогель зі срібних нанопровідників – новий перспективний матеріал для електроніки та енергетики
15 Жовтня , 2017

Найлегший складаний електроскутер збирається за 3 секунди (відео)

На сьогоднішній день існує чимало пропозицій складаних електричних скутерів, однак, більшість з них, типу Xiaomi Smart Electric Motor Scooter, пропонують пересуватись виключно в стоячому положенні. Це, звичайно, зручно, але навіть така подорож може відгукнутись невеликою фізичною втомою після прибуття на роботу.

В цьому відношенні на крок попереду виступає новий електроскутер з простою і логічною назвою eScooter. Його головною особливістю є наявність невеликого сидіння з амортизатором, по типу велосипедного, що дозволяє подорожувати сидячи, що куди комфортніше.

Дешевый электрический скутер на двух колесах

Як і велика частина подібних сучасних пропозицій eScooter складається в два найпростіших рухи і так само повертається в робоче положення, за 3 секунди. Він не займає багато місця і важить лише 11 кілограмів, що дозволяє без особливих зусиль переносити його з собою, скажімо, перебуваючи в метро, або ж перевозити в багажнику автомобіля.

Легкий електричний скутер можна просто котити за собою, як валізу, завдяки наявності кріплення на кермі і невеликим коліщаткам в нижній частині. А якщо ви захочете перевести подих, то його можна спокійно залишити, як в робочому положенні, так і в зібраному – незалежно від цього він буде впевнено стояти на місці.

аккумуляторный электроскутер складывается за 3 секунды

У складеному вигляді габарити скутера складають 107 см у висоту і лише 34 см в ширину, що в робочому стані змінюється до 85х105 см відповідно. Він отримав невеликі 8-дюймові колеса з безповітряними шинами і прихованими в задній частині механічними гальмами, а також двигуном, здатним розвивати швидкість до 20 км/год.

Складаний електроскутер обладнаний акумулятором на 7,2 А*год, який розміщується в передній трубі і заряджається за допомогою підключення до лівого верхнього гнізда. Він забезпечує запас ходу 25 км або 3 години безперервної їзди. Невелика електронна панель керування, що знаходиться на кермі, відображає основну інформацію, наприклад ступінь заряду батарей і час автономної роботи, і дозволяє регулювати швидкість за допомогою кнопок.

Электрические складные скутеры

За створенням eScooter стоїть Allocacoc – група розробників, які представили світу розумний мережний розгалужувач PowerCube в 2014 році. Зараз вони запустили краудфандингову кампанію на виробництво скутера на Kickstarter, де вдалося зібрати вже близько 6 тисяч доларів з 15 000 запланованих. Все йде до того, що в найближчому майбутньому ми зможемо побачити eScooter на полицях магазинів, так як до кінця зборів ще 40 днів.

Ціна нового електроскутера для перших замовників складе 449 доларів. У випадку, якщо все піде добре, і кампанія отримає необхідне фінансування, перші поставки eScooter почнуться в лютому наступного року.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline