Технології віртуальної і доповненої реальності позбавлять військову техніку вікон
7 Листопада , 2017
Квадрокоптер, здатний перевозити до 6 осіб або вантажі до 550 кг
8 Листопада , 2017

Найбільші міста світу почнуть переходити на електробуси з 2025 року

Нещодавно мери 12 великих міст озвучили кілька амбітних ідей, які, на їхню думку, допоможуть зробити міста «більш чистими, екологічними і процвітаючими». Серед іншого вони підписали угоду про перехід на електричні автобуси з 2025 року.

Подібна ініціатива напевно буде вітатися виробниками електробусів, оскільки вона включає в себе ряд великих міст, які володіють великими автопарками громадського транспорту.

Угода отримала назву «Fossil-Fuel-Free Streets Declaration» і була висунута на розгляд міжнародною організацією C40, яка включає в себе 90 найбільших міст світу і фокусується на питаннях, пов’язаних з кліматичними змінами. Містами, які підписались під цією ідеєю, стали: Лондон, Сіетл, Ванкувер, Париж, Мілан, Лос-Анджелес, Копенгаген, Барселона, Кіто, Мехіко, Окленд і Кейптаун.

Правда в деяких з цих мегаполісів аналогічні рішення вже активно використовуються. Наприклад, метрополітен округу Лос-Анджелес (LA Metro) вже взяли на себе зобов’язання по його повній електрифікації до 2030 року, а нещодавно вони оформили замовлення на 100 електричних автобусів.

У Лондоні також є кілька важливих проектів з нульовою емісією, що передбачають оновлення громадського транспорту та автомобільного парку в місті. Так, у столиці Британії в минулому році були представлені перші громадські електричні двоповерхові автобуси.

Тепер британці представили нову програму скорочення кількості дизельних автомобілів на своїх дорогах. З цього приводу мер Лондона, Садок Хан, сказав наступне:

«Я повністю готовий присвятити себе боротьбі зі смертельними наслідками токсичного повітря для лондонців і зробити місто чистим. Ось чому я неймовірно пишаюсь тим, що сьогодні в Лондоні ми представили T-Charge – новий, найжорсткіший стандарт емісії серед усіх міст світу, який допоможе знизити кількість автомобілів, що забруднюють наші вулиці і легені».

Поряд з обіцянкою закуповувати електробуси, міста взяли на себе зобов’язання виконувати й інші ініціативи:

  • Покращувати інфраструктуру для піших прогулянок, їзди на велосипеді та використовувати громадський транспорт.
  • Скорочувати кількість забруднюючого транспорту на міських вулицях.
  • Служити прикладом для інших міст шляхом закупівлі автомобілів з нульовим рівнем викидів для міських служб.
  • Співпрацювати з постачальниками, операторами автопарків і підприємствами, для переходу на нульові емісійні автомобілі і зменшення кількості транспортних маршрутів у містах.

Джерело: electrek.co

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: