Антирефлексивне покриття комах може стати основою нових технологій маскування
13 Листопада , 2017
Дубайський стартап працює над найшвидшим суперкаром в світі
13 Листопада , 2017

Найбільша в світі зарядна станція Tesla «Суперчарджер» відкрилася в Китаї

Останнім часом Tesla відкриває десятки нових станцій для швидкої зарядки, намагаючись досягти поставленої мети 10 000 діючих «Суперчарджерів» до кінця поточного року.

Зараз, наприклад, Tesla веде будівництво двох електрозаправок Supercharger в Каліфорнії, кожна з яких буде вміщати 40 пристроїв для швидкісної зарядки. А чинним рекордсменом по здатності одночасно обслуговувати електромобілі є станція у Норвегії, яка вміщає 20 зарядних точок.

Тепер же стало відомо про нову, найбільшу на сьогодні станцію підзарядки Tesla, яка днями відкрилась у Китаї. Вона розташована в підземній парковці комерційного центру Lilac International в місті Шанхай. Ця зарядна станція буде працювати в режимі 24/7 і включає 50 пристроїв Supercharger.

Supercharger China

Як підрахували в Electrek, якщо система настільки ж потужна, як вже запущені раніше «Суперчарджери», максимальна потужність китайської станції може становити більше 3 мегават.

Зарядные устройства для электромобилей Тесла

З введенням в дію цієї електрозаправки Tesla тепер має більше 1032 станцій по всьому світі, які в загальній складності включають понад 7,3 тис зарядок Supercharger. В одному тільки Китаї цього року компанія планує відкрити тисячу точок для швидкої зарядки електромобілів.

Зараз Tesla працює над створенням зарядок Supercharger нового покоління, які дозволять повністю заряджати батареї електрокарів лише за 10-15 хвилин. За цей час заповнений запас енергії зможе забезпечувати пробіг на одному заряді до 600 км. За заявою Ілона Маска, багато таких станцій будуть обладнані сонячними панелями.

Спочатку підзарядка автомобілів Tesla на них була безкоштовною, однак з січня 2017 року власникам машин доведеться платити за хвилину використання Supercharger, або за кіловат-годину (варіюється в залежності від місцезнаходження станції).

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline