Китайський аналог Über створить мережу зарядних станцій для мільйонів електрокарів
17 Листопада , 2017
Ілон Маск представив свою фантастичну электровантажівку Tesla Semi
17 Листопада , 2017

Найбільше в Азії судно для створення островів спущене на воду в Китаї

У Китаї спустили на воду земснаряд, який, як повідомляється, є найбільшим в Азії судном такого роду і буде використовуватись в тому числі для створення насипних островів.

Як повідомляє China Daily, будівництво судна “Tian Kun Hao” почалось в 2016 році, і, згідно з планами, буде повністю завершено до червня наступного року. Водотоннажність судна становить 17 тис. тонн. Земснаряд, як повідомляється, здатний за годину вичерпувати 6 000 кубічних метрів піску з глибини 35 метрів (це рівнозначно викопуванню трьох басейнів). Зазначається, що «Тянькунь» може використовуватись для днопоглиблювальних робіт і для насипання нових островів.

При цьому повідомляється, що “Tian Kun Hao” сильно автоматизований: обладнанням судна керують комп’ютери при мінімальній участі людини.

На даний момент найбільшим в Азії судном такого роду є “Tian Jing Hao”, розроблений китайськими і німецькими інженерами і здатний за годину вичерпувати 4 500 кубометрів піску та глини з глибини 30 метрів.

З 2013 року Китай веде роботи по створенню штучних островів у спірних акваторіях Південно-Китайського моря, що викликає невдоволення у ряду країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline