Поляк побудував автономного робота з картоплини
8 Липня , 2017
Найточніший на сьогоднішній день промисловий робот-маніпулятор
8 Липня , 2017

Надтонкий пристрій Nums повністю змінює звичний трекпад ноутбука

Стартап Luckey Inc. запустив на Kickstarter кампанію по збору коштів на випуск пристрою Nums, який здатний вдихнути нове життя в трекпад ноутбука. Nums являє собою надтонку скляну плівку, яка перетворює трекпад в цифрову клавіатуру і дозволяє запускати програми та сайти простим свайпом.

Намс

Для використання Nums досить очистити трекпад, наклеїти на нього плівку і зкачати драйвер з сайту компанії. Після цього накладку можна перемикати між режимами цифрової клавіатури і звичайної миші одним рухом пальця. Також за допомогою драйвера її можна запрограмувати на запуск обраних сайтів і додатків. При цьому Nums ніяк не впливає на звичну повсякденну роботу з трекпадом.

Намс

Зараз Nums підтримує тільки MacBook (в даний час йде робота по забезпеченню сумісності з Windows-пристроями). Для типових моделей цього ноутбука вже відомі результати випробувань: Nums прискорює набір цифр в 2.3 рази і дозволяє здійснювати на 66 % менше рухів пальцями при роботі з ним. На сьогоднішній день пристрій отримав понад 20 патентів і отримав престижну дизайнерську премію «Reddot Design – Best of the best».

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline