Створена легка і прозора “броня”, яка піддається відновленню в польових умовах
31 Березня , 2017
Квантовий комп’ютер навчився бачити і класифікувати дерева
31 Березня , 2017

Національну мережу електрозаправок Австрії підключать до ВДЕ

Одинадцять провідних державних постачальників енергії в Австрії об’єднали свої зусилля з берлінською компанією Hubject для створення найбільшої в країні мережі зарядних станцій для електромобілів. За поточний рік в неї увійдуть 2000 нових станцій і ще 3000 буде побудовано до 2020 року.

Всі нові електрозаправки, незалежно від оператора, будуть працювати в єдиній системі тарифікації і забезпечать користувачам простий доступ до послуги за рахунок додатка для смартфонів або зарядної RFID-картки. Планується, що водії зможуть заряджати свої електрокари від 100% відновлюваних джерел з одним клієнт- контрактом по всій території Австрії.

Глава Федеральної асоціації водіїв електромобілів Юрген Халазц (Juergen Halasz) зазначив, що в майбутньому мережа об’єднає всі існуючі в Австрії електричні АЗС. З березня уряд Австрії також видає кожному покупцеві електромобіля субсидію в розмірі €4 тис., щоб компенсувати високу вартість електромобілів.

Стимулюючи попит на електротранспорт, уряд Австрії сподівається досягти цільових показників щодо викидів до 2020 року. До цього часу країна обіцяє скоротити емісію СО2 на 20%, а до 2030 року повністю відмовитись від спалювання викопного палива для отримання енергії і перейти на поновлювані джерела.

За даними Федерального агентства з охорони навколишнього середовища (Umweltbundesamt), в 2014 році на частку транспорту припало 28,5% від загального обсягу парникових газів. Сектор поступився лише промислово-енергетичного комплексу. Електрокар, на відміну від традиційного транспортного засобу, не виробляє парникові гази.

Завдяки активній держпідтримці, в минулому році, попит на електротранспорт в Австрії зріс на 130%. Автомобілі з електродвигунами в країні водить в три рази більше людей, ніж в середньому по Європі, і в чотири рази більше, ніж у сусідній Німеччині.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline