Електрокари «Рено» надійдуть у продаж в містах України з другої половини 2017-го
12 Квітня , 2017
Waymo тестує свої гібридні безпілотники в зимових умовах
12 Квітня , 2017

На Тайвані побудують автоматизований завод для виробництва сонячних панелей

Компанія TSEC, що займається виробництвом сонячних панелей, оголосила про те, що збирається інвестувати близько 55 мільйонів доларів у будівництво повністю автоматизованого виробництва на Тайвані. Виробник пасти для сонячних панелей Giga Solar Materials вже має намір вкластися в акції нового підприємства.

Завод планують запустити не відразу. Перша черга почне працювати лише на чверть потужності, але з часом, коли будівництво буде завершено, виробнича потужність автоматизованої фабрики досягне 2000 МВт/пік. На підприємстві збираються виробляти сонячні панелі, акумулятори та інші супутні товари.

За словами Эліка Ляо, одного з членів ради директорів, будівництво заводу дозволить суттєво скоротити витрати на виробництво, зменшити терміни доставки і здешевити продукцію. Конкретних цифр поки що ніхто не називає, але представники компанії повідомляють, що економія вийде значна.

Запустити виробництво планується вже в середині 2017 року, а добудувати підприємство повністю збираються в наступному, 2018 році.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline