В Голандії створять вітряну електростанцію з прив’язаними безпілотниками
12 Травня , 2017
Туристичний космоліт Virgin Galactic здійснив ще один випробувальний політ
12 Травня , 2017

На полі битви між гігантськими роботами з’явився третій гравець – китайський робот Monkey King

У серпні цього року відбудеться одна досить знаменна і цікава подія. Цією подією буде поєдинок між двома величезними роботами, роботом американської команди MegaBots і японським роботом Kuratas. Однак, цей поєдинок може перерости в повномасштабні міжнародні битви, адже зовсім недавно на горизонті з’явився третій учасник, китайський чотириногий робот під назвою Monkey King, дослідний зразок якого був лише днями представлений увазі громадськості.
Робот Monkey King є творінням групи під назвою Greatmetal, і його конструкція кардинально відрізняється від конструкцій двох інших роботів-бійців. Це одномісна 4-тонна машина, що стоїть на чотирьох кінцівках, за формою справді нагадує велику мавпу, швидше за все горилу. І дивним є те, що, зі слів Шікіна Сану (Shiqian Sun), одного з членів групи Greatmetal, на створення настільки великої конструкції у них пішло всього два місяці.
Робот Monkey King #2
Згідно наявної інформації, основним видом пересування робота Monkey King є максимально стійке пересування на чотирьох кінцівках, але, в разі необхідності, робот може стати на дві ноги і використовувати свої руки для нанесення ударів металевою штангою, яка закріплена у нього на спині.
В даний час члени команди MegaBots, які є головними організаторами поєдинку роботів, вирішують, чи варто їм допускати на поле бою ще одного учасника, який може стати більш сильним і небезпечним суперником, ніж японський робот Kuratas, що має більш слабку і вразливу конструкцію. Але, в будь-якому випадку, поява третього претендента є добрим знаком і вказує на те, що до цього нового і своєрідного виду спорту, до “механічних боїв”, виник підвищений інтерес і цей вид має шанси перетворитися у майбутньому на щось більше.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline