Геоінженерія неба: страшно, але треба починати
6 Квітня , 2017
Армія США почала тестувати дрони для перевезення поранених
6 Квітня , 2017

На підході електричний Genesis – Hyundai збільшує інвестиції в електромобілі

Компанія Hyundai, яка займає третє місце в світі по кількості випуску автомобілів, має намір збільшити інвестиції у виробництво акумуляторних електрокарів. Раніше в сегменті «зелених» автомобілів корейський автовиробник зосередився на випуску машин на водневих паливних елементах.

Старший віце-президент компанії, що відповідає за випуск екологічно чистих автомобілів Чи Кі-Сан, підтвердив наміри автогіганта збільшити фінансування розробок і виробництва електромобілів. За його словами, Hyundai розробляє універсальну платформу, на базі якої можна буде випускати машини для всіх сегментів ринку. Створення такої платформи потребує значних початкових інвестицій, але в компанії готові піти на них, щоб мати можливість відповісти на виклики майбутнього.

Чи Кі-Ссан зазначив, що він усе ще бачить перспективу автомобілів на водневих елементах, але не думає, що до 2025 року попит на них сильно зросте. Тому в компанії мають намір до цього терміну довести частку електромобілів до 10% від загального випуску. Його слова співзвучні більш ранньому коментарі, в якому один з топ-менеджерів Hyundai повідомив, що компанія має намір «притримати» виробництво водневих авто.

До 2021 року планується перевести на електрику найрозкішнішу модель компанії Genesis. Нова платформа буде оснащуватися батареєю ємністю як мінімум 64 кВт/год. Очікується, що першим буде кросовер, який був помічений на парковці у місті Соннам в січні цього року.

Электрический кроссовер Хендай в камуфляже

Плани Hyundai довести частку електромобілів до 2025 року до 10% вражають, однак компанії варто поквапитись – деякі конкуренти вже оголосили плани перевищити цей показник вдвічі.

Джерело: electrek.co

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline