Nissan представив електричний рефрижератор і гібридну «швидку»
28 Жовтня , 2017
Реактивний автомобіль Bloodhound SSC здійснив перший публічний “виступ”
29 Жовтня , 2017

На орбіту Місяця запустять надувний житловий модуль

Приватна космічна компанія Bigelow Aerospace спільно з United Launch Alliance опублікувала заяву, згідно якої планує вивести на орбіту Місяця житловий надувний модуль до 2022 року.

Ракета-носій, за допомогою якої планується здійснити запуск модуля, буде розроблена фахівцями United Launch Alliance, а сам модуль B330 зробить компанія Bigelow Aerospace. Передбачається, що це буде надувний відсік довжиною чотирнадцять метрів, а його діаметр складе близько семи метрів. Передбачається, що відсік таких розмірів зможе вмістити в себе екіпаж чисельністю до шести чоловік разом з обладнанням, необхідним для життя і роботи.

 

Спочатку модуль доставлять на навколоземну орбіту — для цього спеціально підготують ракету Vulcan 562. На орбіті Землі модуль «надують» і протестують, після чого відправлять до нього ще дві ракети з паливом для заправки ракети-носія, яка потім доставить модуль до Місяця.

Президент Bigelow Aerospace Роберт Бігелоу заявив, що мета проекту — продемонструвати уряду, як можна швидко, ефективно і не дуже дорого розгорнути житлову базу в космосі. Він сподівається, що подібні «надувні» модулі можна буде використовувати і в майбутньому, наприклад, для освоєння Марсу.

Один з таких розгорнутих модулів, розроблених компанією Bigelow Aerospace, вже працює на МКС з весни 2016 року. Перемістити чотириметрову конструкцію планують у наступному, 2018 році.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: