E-Motion: MG показала електромобіль-купе з запасом ходу понад 500 км
1 Травня , 2017
Портативна мікротурбіна-генератор може використовувати енергію вітру та води
1 Травня , 2017

На Кіровоградщині запустили сонячний парк «Іванівка 2» потужністю 3 МВт

У селі Іванівка Новоукраїнського району Кіровоградської області днями запустили другу сонячну електростанцію потужністю 3 МВт, передає Кіровоградська ОДА. Сонячний парк займає 6 гектарів і побудований на кошти місцевого фермерського господарства «Омельяненко» (вартість будівництва становить 104 млн. грн.).

За словами керівника підприємства Сергія Омельяненко, в години пік сонячні електростанції «Іванівка» і «Іванівка-2» здатні забезпечити надходження до електромереж близько 4 тис. кВт «зеленої» електроенергії.

Також підприємець висловив подяку обласному керівництву, оскільки під час роботи виникало чимало ситуацій, коли в ході будівництва виникали необґрунтовані чиновницькі рішення. За його словами, саме завдяки втручанню губернатора, проект був доведений до логічного завершення.

Крім двох сонячних електростанцій, на Кіровоградщині також працює ряд поновлюваних енергетичних проектів, які були реалізовані в останні роки. У їх числі – міні-ГЕС на території Гайворонського, Новоархангельського, Голованівського районів. Стимулом для їх реалізації став один з найвищих у Європі «зелених» тарифів – від 15 до 18 євроцентів за кВт/год.

Джерело: ecotown.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline