Китайська багаторазова ракета буде готова до 2020 року
3 Листопада , 2017
Вчені запропонували використовувати недопалки як сховища водню
4 Листопада , 2017

MSI представила дует безшумних комп’ютерів Cubi 3 Silent

Третє покоління компактних безшумних комп’ютерів від MSI поповнилось двома новими моделями Cubi 3 Silent і Cubi 3 Silent S. Відомостей про їх ціною і початок продажів поки немає, лише технічні характеристики. Призначені вони для роботи поза полем зору клієнта, хоч під столом, хоч за стіною – необхідне кріплення йде в наборі з продукцією.

Серцем комп’ютерів є чіпи на базі Intel Kaby Lake, для яких сконструйований легкий алюмінієвий корпус з габаритами 160×70×110 мм. Вся верхня кришка є радіатором – тепло відводиться пасивно і безперервно. За запевненням інженерів MSI, це мінімізує ризики перегріву процесора, в порівнянні з системою, яка залежить від роботи кулера.

Обидві моделі обладнані твердотільними дисками NVMe PCIe M. 2 SSD і підтримують DDR4 – користувач може легко відкрутити 4 гвинта знизу і замінити накопичувач, і планки пам’яті загальним об’ємом до 32 Гб. Відеокарта інтегрована, Intel HD, і дозволяє підключити комп’ютер через HDMI до монітора з підтримкою 4K UHD.

Різниця між двома моделями комп’ютерів в наборі зовнішніх інтерфейсів. У Cubi 3 Silent це чотири USB 3.1, DisplayPort і один Ethernet-роз’єм, а також дводіапазонний Wi-Fi. Модель Cubi 3 Silent S додатково забезпечена IO, ще двома USB, портом RJ45 і роз’ємом Gigabit LAN від Intel, а не Realteck. Обидва комп’ютера оформлені в чорно-білій гамі.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: