«Гравітаційні потяги» можуть стати дешевою альтернативою энергосховищам для ВДЕ
17 Серпня , 2017
Вчені змусили павуків створювати біонічний шовк на основі графену
17 Серпня , 2017

Motorola запатентувала самовідновлюваний екран для смартфонів

Уявіть собі, що одного разу смартфони навчаться самостійно виправляти фізичні дефекти своїх екранів. Впустили ви смартфон на асфальт, екран тріснув, а смартфон відразу ж визначив, де саме йому нанесено пошкодження, і залікував «рану». Та так, ніби жодної тріщини і не було зовсім. Приблизно таке майбутнє уявляють собі інженери компанії Motorola, які нещодавно запатентували технологію відновлення дисплеїв для мобільних пристроїв.

Згідно з патентом, Motorola планує використовувати для створення екранів смартфонів особливий полімер з ефектом пам’яті, який здатний виліковувати себе за допомогою точкового підвищення температури поверхні. Смартфон самостійно може підігріти поверхню екрану, щоб зробити покриття більш еластичним і затягнути тріщини. Користувачеві лише потрібно вказати, де саме через екран проходить тріщина. Технологія повинна працювати і від тепла людського тіла або від спеціального зовнішнього обігрівача, який компанія також вказала в патенті.

Звучить надто добре, щоб бути правдою, чи не так? Але, зрозуміло, поки все це лише патент, який зовсім не означає, що дана технологія незабаром увійде в наше з вами життя. Motorola і Lenovo, якій вона належить, можуть ніколи не використовувати подібний метод відновлення дисплеїв у своїх майбутніх смартфонах.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline