Надрукований на 3D-принтері дослідницький апарат відправиться на Марс в найближчі роки
25 Червня , 2017
Естонія дозволила використання роботів-кур’єрів
25 Червня , 2017

Motochimp – мініатюрний електроскутер від Vanda Electrics (відео)

Сінгапурська автобудівельна компанія Vanda Electrics вирішила освоїти відразу кілька напрямків. З одного боку, у співпраці з Willams Advanced Engineering, вона побудувала електричний гіперкар на 1500 кінських сил з вуглецевого волокна під назвою Denderboium. З іншого боку, вона випускає на ринок Motochimp, схожий на іграшку електроскутер, який приводиться в дію двигуном з потужністю половина кінської сили.

Виготовлений з екструдованого алюмінієвого сплаву 6061, Motochimp отримав довжину трохи більше метра і колісну базу 75 сантиметрів. Мініатюрний скутер доступний в трьох колірних варіантах – червоний, жовтий або синій. Його обладнали високим кермом і оригінальною горизонтальною рамою, в якій розміщуються знімні літій-іонні батареї.

«У Vanda Electrics ми хочемо революціонізувати електричний транспорт у глобальному масштабі, а Motochimp – ключ до цього. Це нове обличчя міського транспорту – сміливе, рухливе, веселе», – оптимістично заявляють в компанії.

Електричний мініскутер має максимальну швидкість близько 32 км/год і здатний проїхати на одному заряді 60км. Розробники кажуть, що його можна повністю зарядити зі стандартної розетки всього за одну годину (у більшості країн використовується змінний струм напругою 220 в) Робоча напруга електродвигуна становить 48 вольт. Заводиться транспортний засіб за допомогою чіпу RFID, а в ручку газу вмонтований електронний спідометр.

Компанія планує почати продажі в Японії, а потім поширити їх на інші ринки Азії, а потім і на інші частини світу. Очікувана ціна оригінального електроскутера становить близько 2000 доларів.

Тайванський електричний моторолер Gogoro 2, може, і не такий яскравий, зате значно доступніший — його цінник знаходиться на позначці 1300 доларів. При цьому він здатний розганятись до 90 км/год і має запас ходу близько 110 км. Крім знімної батареї, він обладнаний системою ідентифікації власника, світлодіодним освітленням і може використовуватись в шерінгових службах.

Джерело: wired.com

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: