Транзистори нового типу можуть бути використані для виробництва високопродуктивної і високоефективної гнучкої електроніки
19 Жовтня , 2017
Unitree Robotics – китайська “реінкарнація” компанії Boston Dynamics
20 Жовтня , 2017

Модульні сонячні електростанції від GCL спростять і прискорять запуск нових об’єктів

Компанія GCL Integrated System Technology днями представила свій проект модульних сонячних електростанцій «Super 2.5 MW Solar Block» і вже встигла отримати замовлення від австралійської компанії APSU Power. Остання розробляє проект сонячної ферми на 5 МВт, яка буде використовувати дві модульні системи. Її будівництво має відбутись в рекордно короткі терміни: початок – жовтень 2017-го, і завершення – лютий 2018 року.

Одна система Solar Block включає 96 фотоелектричних панелей, які закріплені на горизонтальних направляючих для розміщення модулів на більшій площі. Вони рухаються на одновісьових трекерах, які дозволяють стежити за положенням сонця, а потужність кожної панелі становить 425 Вт. Цей проект розрахований на довгострокову роботу навіть при екстремальних погодних умовах і передбачає мінімум електричних з’єднань і кріплень, що значно скорочує час будівництва.

«Це важливий крок для компанії на шляху до участі в енергетичному ринку розвинених країн. Перед обличчям жорсткої конкуренції з боку європейських гравців ми отримали не тільки вигідний контракт, але й повагу і визнання клієнтів», – зазначив віце-президент GCL Джеймс Ху.

Головною перевагою модульних СЕС від GCL є можливість використовувати вже готове рішення – продукт «out-of-the-box», що дозволяє максимально швидко запустити станцію в роботу. При цьому відпадає необхідність у проектних та підготовчих роботах, а виробник надає замовнику повний спектр послуг з експлуатації і техобслуговування об’єкта.

Як підрахували фахівці видання Electrek, вартість такої модульної електростанції може становити від $1,25 до $1,6 млн. Специфікації системи припускають продуктивність 289 кВт електроенергії з одного акру, однак цей показник може коливатись в межах 10-30% в залежності розташування. Такі СЕС можуть стати відмінним рішенням для забезпечення енергопотреб віддалених регіонів, а також відновлення зруйнованих енергосистем після стихійних лих.

«З новими клієнтами з регіонів Південної Америки, Південної Африки та Австралії, ми зможемо зосередитьсь на поширенні наших продуктів для виробництва екологічно чистої енергії по всій планеті», – вважає президент GCL Шу Хуа.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: