Новітній десантний корабель ВМС США отримає лазерну зброю
16 Січня , 2018
Вченим вдалось охолодити воду до -35°C , залишаючи її в рідкому стані
16 Січня , 2018

Misty I – робот для програмістів а не робототехніків

Сьогодні існує вже не один робот, якого можна запрограмувати набором заздалегідь існуючих команд навіть людям, які не мають спеціальної підготовки. Однак компанія Sphero в рамках виставки CES 2018 вирішила представити щось нове: робота з широкими можливостями, для керування яким потрібно знати основи JavaScript.

Робот Misty I обладнаний трьома мікрофонами і працює на базі двох процесорів Snapdragon. Крім цього, «на борту» робот несе РК-дисплей, порт USB і камеру для розпізнавання осіб і навколишніх предметів. Основною відмінною рисою робота є те, що велика частина деталей розташовується ззовні робота, а не всередині корпусу. Іншими словами, майже до всіх компонентів пристрою є прямий доступ.

На голові робота встановлений сенсор, що працює як сонар і призначений для складання карти навколишнього простору, на спині розташовується універсальна плата для встановлення будь-яких додаткових компонентів. Крім цього, розробники повідомляють, що Misty I буде обладнаний гусеницями (зараз він переміщається за допомогою коліс).

Для налаштування робота використовується API, що працює на JavaScript, що дозволить розробляти масу додатків і пресетів для роботи пристрою. Поставки перших роботів плануються на лютий 2018 року. Більше того, до кінця поточного року автори планують випустити другу версію робота Misty, а потім створити на базі існуючих моделей повнофункціонального помічника для будинку і офісу.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: