Доповнення до системи OpenAI дозволяє проводити навчання роботів у віртуальній реальності
8 Червня , 2017
Вчені, можливо, знайшли перші докази існування паралельних всесвітів
8 Червня , 2017

MistForm – “димовий” дисплей, що дозволяє маніпулювати тривимірними об’єктами і їх формою

Новий незвичайний вид тривимірного дисплею був винайдений і виготовлений фахівцями з університету Сасекса (University of Sussex), Великобританія. Цей “димовий” дисплей, що розгортається прямо в повітрі, дозволяє користувачеві торкатись і маніпулювати як плоскими двомірними, так і об’ємними тривимірними об’єктами. При цьому, сам дисплей також здатний змінювати свою форму в певних межах для поліпшення якості зображення в його видимій області, полегшення його використання і для використання його одразу декількома людьми.
Деякі з технологій, використаних в конструкції дисплея MistForm, існують вже досить давно у вигляді лабораторних експериментальних зразків. Досягненням британських дослідників є те, що вони об’єднали вищезазначені існуючі і ряд нових розроблених ними технологій у вигляді єдиного закінченого пристрою, який відкриває перед користувачами масу нових можливостей.
Дисплей MistForm був представлений громадськості на виставці CHI 2017, присвяченій різним видам взаємодії між людиною і комп’ютером, яка проходила в Денвері, США, 10 травня 2017 року.
Розмір робочої зони дисплею MistForm приблизно відповідає розміру 39-дюймового телевізора. Власне дисплей сформований з шару диму, “затиснутого” між двома потоками повітря, цей шар ефективно розсіює і робить видимим зображення, що проектується на нього спеціальним проектором. У верхній частині дисплею встановлені датчики, здатні фіксувати рухи тіла і рук двох осіб одночасно. Ці дані використовуються для керування формою “димової завіси” для забезпечення максимального кута огляду для кожної людини. Дисплей може прийняти навіть трикутну форму, даючи кожному користувачеві окрему операційну площину.
Керує роботою дисплею MistForm досить потужний комп’ютер, який за допомогою ряду складних спеціалізованих алгоритмів стежить за людьми, положенням і рухами рук, керує приводами, що змінюють форму дисплею, і виробляє відповідну корекцію зображення, сформованого проектором.

09

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: