Роботи-теслі вчаться виготовляти меблі на замовлення
2 Березня , 2018
В ДКАУ обговорили підготовку астронавтів та створення приватних модулів на орбітальній станції і участь України в цих проектах
2 Березня , 2018

Мікроапартаменти усередині бетонних труб: незвичайний концепт

Гонконгська компанія James Law Cybertecture розробила OPod Tube Housing — концепт бюджетних мікроапартаментів усередині бетонних водопровідних труб.

Як передає портал Dezeen, в рамках проекту пропонується трансформувати 2,5-метрові бетонні водопровідні труби в апартаменти площею 9,29 кв. м, зі скляними дверима, які можна буде розблокувати за допомогою смартфону.

Як можна помітити на рендерах, передбачається, що ці незвичайні структури можуть «складатися» одна на одну і знаходитися, наприклад, в проміжках між будівлями. Такі апартаменти можуть виступати в якості доступного житла, наприклад, для молодих людей в Гонконзі, який зараз переживає серйозну житлову кризу.

OPod Tube Housing є концептом, проте компанія вже побудувала прототип, щоб показати, як можуть виглядати такі мікроапартаменти. Всередині закруглених бетонних стін є все необхідне для проживання, зокрема невелика кухня, ліжко, полиці, туалет і душ.

Передбачається, що будівництво одного OPod буде коштувати близько 15 000 доларів, а оренда такого житла обійдеться в місяць приблизно в $410. На даний момент проект знаходиться в експериментальній фазі, однак компанія планує в майбутньому втілити його в життя.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: