Siemens відкрила в Каліфорнії шосе з тролеями для електровантажівок
11 Листопада , 2017
Незвичний трайк Niken від Yamaha
11 Листопада , 2017

Microsoft відкриває студію для роботи над змішаною реальністю

Останнім часом Microsoft сильно цікавиться доповненою реальністю, підтвердженням чого є бурхливий розвиток шолому Holo Lens. Але на цьому компанія зупинятись не збирається і нещодавно почала активно вивчати сферу змішаної реальності, для чого навіть планує відкрити цілу студію, присвячену цій сфері.

Студія носить назву Microsoft Reactor і базується в Сан-Франциско. В її сферу діяльності входитиме робота з креативними агентствами та розробниками додатків для створення контенту змішаної реальності. Як повідомляє видання Engadget, Microsoft вже випустила навушники з підтримкою цієї функції.

Варто сказати, що змішана реальність (Mixed reality, MR) є наслідком поєднання реального і віртуального світів, де фізичні та цифрові об’єкти співіснують і взаємодіють у реальному часі. Для цих цілей можна використовувати різні гаджети від AR-шоломів до навушників, мікрофонів і спеціальних маніпуляторів. Microsoft для просування формату приваблює музикантів, спортсменів, акторів та інших митців. В результаті зараз Microsoft має купу контенту, який можна використовувати для створення VR, AR і змішаної реальності з ефектом повного занурення.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline