Створено 3D-принтер з можливістю віртуального моніторингу друку в реальному часі
15 Квітня , 2017
Китайська служба доставки сортує 200,000 посилок в день, використовуючи міні-роботів
15 Квітня , 2017

Microsoft припинила офіційну підтримку Windows Vista

Компанія Microsoft припинила підтримку своєї, мабуть, найбільш невдалої операційної системи в новітній історії. Мова, звичайно ж, йде про Windows Vista. Об’єктивно кажучи, дана версія ОС дійсно мало кому сподобалась, тому Microsoft вирішила на ній не затримуватись і після основного випуску досить швидко перейшла до розробки нової операційної системи.

Microsoft припинила офіційну підтримку Windows Vista 11 квітня 2017 року. Це означає, що компанія більше не буде випускати для цієї ОС нові пакети оновлень, що підвищують безпеку операційної системи, “латати діри”, пропонувати додаткові варіанти підтримки або будь-який інший додатковий контент для оновлень.

На сайті Microsoft зазначено, що підтримка Windows Vista здійснювалась останні 10 років, «проте час настав, і нам необхідно разом з нашими партнерами з апаратного та програмного забезпечення рухатись далі, вкладаючи наші сили в більш свіжі технології».

Звичайно ж, персональні комп’ютери, що працюють на базі Windows Vista, працюватимуть, але тепер вони стануть більш вразливі в плані безпеки, так як компанія більше не буде випускати для них ніяких нових патчів, які підвищують їх безпечність від новітніх цифрових загроз. Крім того, це може означати, що тепер виробники апаратних і програмних засобів, швидше за все, зосередять свою увагу на оптимізації своїх продуктів, що працюють на більш сучасних версіях Windows, а нові продукти від таких компаній, найімовірніше, будуть вести себе менш стабільно при використанні Vista.

Microsoft продовжує закликати користувачів і власників ліцензійних копій Vista оновити свої системи до Windows 10, однак навряд чи системи, зібрані ще у ранні дні Vista, зможуть показувати оптимальну продуктивність при роботі з новими ОС. Деяким і зовсім, в такому випадку, доведеться купувати нові комп’ютери з передвстановленою Windows 10. На щастя для останніх, на ринку передбачено безліч різних конфігурацій. А якщо немає бажання купувати новий комп’ютер в зборі, завжди є можливість зібрати його самостійно.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline