Знайдений спосіб заміни кремнію вуглецем в комп’ютерах майбутнього
19 Червня , 2017
Google створив масштабну онлайн-енциклопедію моди
19 Червня , 2017

Мережа швидких зарядок Tesla Supercharger перейде на енергію сонця

Багато людей переконані, що електромобілі насправді не такі вже «зелені», якими є любителі экотранспорту. Частково вони праві (це залежить від конкретної ситуації), а багато в чому подібні спекуляції підігрівають такі нафтові ділки, як брати Кох, користуючись своїми практично необмеженими фінансовими можливостями та впливом на засоби масової інформації.

Справді: повинні ж звідкись отримувати енергію електрокари, і в багатьох місцях по всьому світі її джерелом можуть служити вугільні електростанції. Виникає питання: що хорошого в транспортному засобі з нульовим рівнем викидів, якщо відсутність ДВС і вихлопної труби «компенсується» спалюванням вугілля? Відповідь на нього дав глава компанії Tesla в черговому повідомленні у соцмережі Twitter.

All Superchargers are being converted to solar/battery power. Over time, almost all will disconnect from the electricity grid.

— Elon Musk (@elonmusk) 9 червня 2017 р.

За словами Ілона Маска, всі до єдиної зарядки Tesla будуть обладнані сонячними панелями, при цьому більшість з них будуть повністю відключені від центральної електричної мережі. Для цього їх обладнають промисловими акумуляторами Powerpack 2. Таким чином, мережа Tesla Supercharger також долучиться до відновлюваної енергетики.

Крім того, компанія Tesla має намір значно розширити мережу швидких зарядок Supercharger. Це потрібно у зв’язку з майбутнім виходом на ринок «народного» електромобіля Model 3, на який отримано понад 400 тис. попередніх замовлень. Серійне виробництво цієї моделі буде розпочато вже в липні.

До кінця року інфраструктура Supercharger буде розширена майже в два рази: загальна кількість швидкісних електрозаправок зросте приблизно до 10 тис. В той же час компанія вже запустила новий формат мережі, який передбачає, що в одному місці можна заряджати відразу два десятки електрокарів. Все це повинно привести до того, що власникам електрокарів буде легше знайти вільну «заправку» для поповнення запасу енергії.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: