Мініатюрний робот, що вживляється в людське тіло
28 Липня , 2017
Надміцний сплав зробить мікроелектронні датчики надійнішими
28 Липня , 2017

Маск показав ліфт першого підземного тунелю для машин

Красиво намальоване на комп’ютері відео про те, як машини повільно опускаються на спеціальних ліфтах у підземні тунелі The Boring Company, всі вже бачили. Але живі демонстрації завжди виглядають набагато ефектніше, тому Ілон Маск запостив у себе в інстанрамі відео, на якому знято перший робочий ліфт, що опускає новеньку «Теслу» під землю.

Ліфт опускає автомобіль в тунель, де машину перемістять на електричну самохідну платформу, здатну доставити машину в пункт призначення в лічені хвилини, після чого інший ліфт так само, як і перший, підніме авто разом з пасажирами на поверхню. Відмінна ідея, яка після демонстрації першого ліфта вже не здається такою утопічною.

Ідеєю позбутися від всюдисущих пробок за допомогою тунелів Маск загорівся взимку минулого року, навесні почав їх рити, а потім вирішив об’єднати їх з транспортною системою Hyperloop.

Зараз компанія готується до продовження робіт, а сам Маск зайнятий тим, що намагається залагодити всі нюанси, пов’язані з документами і отриманням дозволів від влади на будівельні підземні роботи.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: