Facebook запустить месенджер для дітей
14 Червня , 2017
Звичайний крем від засмаги допоможе в створенні сонячних панелей
15 Червня , 2017

Lyft і nuTonomy створять автопарк безпілотників для тестування в США

Райдшерінговий сервіс Lyft останнім часом проявляє досить активну діяльність в галузі технологій безпілотного транспорту і нарощує співпрацю з великими компаніями. Так, а лютому конкурент Über був профінансований General Motors на $500 млн для створення цілого парку автономних машин. А минулого місяця компанія оголосила про аналогічну угоду з «Waymo», яка належить Alphabet.

Тепер Lyft обзавелась новим партнером – массачусетським стартапом nuTonomy. Ця невелика компанія вже працює з аналогічними тестовими програмами в Бостоні і Сінгапурі, але завдяки співпраці з Lyft клієнти зможуть випробувати безпілотні авто через додаток для спільного використання поїздок.

Повідомляється, що протягом декількох найближчих тижнів робомобілі Lyft в рамках експерименту почнуть перевозити пасажирів у Бостоні (штат Массачусетс, США). Особливо наголошується, що головним пріоритетом для Lyft і NuTonomy є забезпечення максимальної безпеки.

Цікаво також, що nuTonomy використовує електромобілі в якості платформи для своїх безпілотних технологій, а саме Mitsubishi i-MiEV і Renault Zoe.

Компанія Lyft бачить у самокерованих автомобілях майбутнє таксомоторних перевезень. Lyft, зокрема, вважає, що вже протягом наступних п’яти років на поїздки в роботизованих автомобілях буде припадати більше половини всіх замовлень компанії на території Сполучених Штатів.

Слід зазначити, що згадана компанія Über також випробовує безпілотні машини, перевозячи пересічних громадян. У вересні минулого року компанія почала використовувати такий транспорт для перевезення клієнтів в Піттсбурзі (штат Пенсільванія, США). Потім аналогічний експеримент був організований в Темпе штат Арізона.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: