Надчисті кристали алмазу дозволяють об’єднати в один потужний промінь промені декількох лазерів
11 Квітня , 2017
Kreisel переробила Porsche 910 в електромобіль (відео)
12 Квітня , 2017

Lightform перетворить проектор у пристрій доповненої реальності

Цей невеликий пристрій зможе скласти докладну і об’ємну карту приміщення, після чого воно запам’ятовує розташування об’єктів та використовує їх поверхні для відображення різної інформації.

Усередині корпусу Lightform знаходиться камера високої роздільної здатності, завдяки якій він і фіксує об’єкти. Головне — підключити гаджет до проектора, після чого він почне детально сканувати кожну ділянку кімнати, відзначаючи кожну нерівність, виступ або предмет меблів. Завершивши цю роботу, Lightform зможе виводити на відскановані поверхні різну інформацію.

Презентація Lightform вийшла досить цікавою: годинник, наприклад, перетворився в «розумний» пристрій, який підказує, коли пора виходити, і відображає інші корисні відомості, а на горщики з рослинами проектувалися піктограми,, кі натякають власнику, що не завадило б і полити квіточки. З таким пристроєм нічого не заважає дивитись фільми на стіні або перегортати інтернет прямо на дверях ванної кімнати, а ще можна, наприклад, спроектувати на підлогу рухомі точки, перетворивши Lightform в розважальну систему для кішки або собаки.

Непогана варіація доповненої реальності виходить! Розробники планують розпочати збір попередніх замовлень на пристрій вже цього літа, але ціну поки озвучити не готові.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline