General Electric надрукувала і випробувала турбогвинтовий двигун
5 Січня , 2018
Компанія Fujitsu розробила найефективніший теплопровідник
5 Січня , 2018

LG поповнила лінійку роботів для готелів та супермаркетів

Після показу роботів власного виробництва на торішній CES компанія LG вирішила не зупинятись і розширила лінійку розумних помічників, які тепер випускає під маркою CLOi. Роботи вже справили враження на замовників, добре проявивши себе у якості помічників, гідів і кур’єрів, працюючи в аеропорту Інчхон минулого року. Тепер лінійка робопомічників від LG поповнилась робоофіціантом, роботом для шопінгу і роботом-порт’є.

Всі нові моделі призначені для комерційного використання і виконані в єдиному стилі, тому відрізнити їх від пристроїв інших виробників буде нескладно — впізнавана пара очей і дизайн корпусу стали фірмовою рисою лінійки.

Виробник розраховує, що роботи знайдуть застосування в зонах відпочинку аеропортів, готелях і навіть в ресторанах — там вони зможуть доставляти клієнтам напої і страви. Для цього їх обладнали спеціальними висувними лотками. Верхнє відділення призначене для зберігання рушників, предметів першої необхідності та інших корисних дрібниць.

Порт’є зможе допомогти з миттєвою реєстрацією клієнта, дозволивши таким чином скоротити час, який зазвичай люди проводять біля стійки з людиною-адміністратором. Крім того, портьє зможе допомогти гостеві з транспортуванням багажу. Поки розробники не повідомляють про максимальну вантажопідйомність, але, судячи з фотографій, принаймні з валізою середніх розмірів він повинен впоратись без особливих проблем.

Робот для шопінгу зможе привести клієнта до стенду з необхідними товарами і допоможе звірити цінники. Взаємодіяти з помічником людина зможе через спеціальний додаток для смартфону.

Особливостей роботів виробник поки не розкриває, приберігаючи їх для виставки CES, на якій напевно буде оприлюднено набагато більше деталей.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: