Військові США провели спільні навчання дронів і роботів
20 Вересня , 2017
9 українських стартапів у сфері чистих технологій
20 Вересня , 2017

LG Chem збільшує інвестиції в найбільшу в Європі фабрику з виробництва батарей для електромобілів

LG Chem інвестує 436 мільярдів вон ($387 млн) в LG Chem Wroclaw Energy sp. z o.o – польське дочірнє підприємство. Фінансування буде спрямовано на будівництво акумуляторної фабрики, яка стане найбільшим виробником батарей для електромобілів в Європі.

Таким чином, південнокорейська фірма вирішила значно розширити свої плани з випуску елементів живлення, що передбачає зростання попиту на електромобілі в країнах ЄС. Це є індикатором того, що ринок EV для LG Chem виглядає більше ніж перспективним.

Як пише польське видання Puls Biznesu, найцікавішим у цій новині може стати те, що за інформацією інсайдерів, LG вже отримала замовлень на 36 трильйонів вон (близько $32 млрд) для 82 проектів від 28 світових автовиробників.

Початковий план корейської компанії передбачав випуск близько 100 000 батарей за рік на новому заводі. Проте, які саме батареї малися на увазі – невеликі для гібридів чи великі, наприклад, для майбутніх Nissan LEAF 2018 або Renault ZOE 2018 – залишається невідомим.

LG Chem увійшла в бізнес електромобільних батарей в 2009 році. Компанія поставляє свою продукцію для глобальних автовиробників, таких як Audi, Renault-Nissan і ряду інших. В даний час вона випускає акумулятори на фабриках в США, Південній Кореї та Китаї, який останнім часом є найбільшим у світі і швидко зростаючим ринком електрокарів.

Нагадаємо слідом за низкою європейських держав, Китай прийняв рішення з часом відмовитись від продажів і виробництва нових автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами.

Джерело: pushevs.com

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline