Вчені отримали новий стан матерії, змусивши гігантські “атоми” поглинути інші менші атоми
6 Березня , 2018
Шотландська плаваюча вітряна електростанція показала більшу ефективність ніж берегові
6 Березня , 2018

Lego переходить на екологічно чистий пластик з цукрової тростини

Два роки тому компанія Lego запустила свій Центр перероблюваних матеріалів, інвестувавши в нього 165 млн. доларів. Від його співробітників потрібне амбітне звершення – до 2030 року виробник іграшок хоче повністю перейти на використання екологічно нешкідливих матеріалів. І зробити це не на шкоду собі і споживачам, зрозуміло.

Мабуть, зусилля інженерів Центру були не марні, бо днями Lego анонсувала випуск пробної партії виробів з абсолютно нового пластику. Це тверда модифікація поліетилену, отриманого з етанолу, джерелом якого стали продукти переробки цукрової тростини. Матеріал, який не вимагає видобутку корисних копалин, роботи нафтопереробних заводів і забруднення навколишнього середовища.

До того ж, новий пластик легко переробити в заготовки для нових іграшок – на виході Lego отримує майже повну протилежність старій пластмасі. У компанії кажуть що ні міцністю, ні довговічністю, ні навіть зовнішнім виглядом вироби з нового пластика від старих відрізнятися не будуть. Поліетилен є поліетилен, батьки можуть боятися, хіба що, як і раніше, наступити на кубик босою ногою.

Пробна партія іграшок з нового пластику складе 1-2 % від річного обсягу випуску продукції Lego. Для її просування на ринку дизайнери спроектували «зелені набори», що імітують рослинність різних регіонів. У продаж вони надійдуть вде цього року.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: