Renault обладнає острів Порту-Санту системою накопичення енергії зі старих акумуляторів
24 Лютого , 2018
Система, що добуває енергію з добових коливань температури
24 Лютого , 2018

Китайські інженери представили концепт гіперзвукового пасажирського літака

Фахівці з Китайської академії наук розробили концепт гіперзвукового пасажирського літака. За словами інженерів, що працюють над проектом, їх літак зможе пролетіти відстань між Пекіном і Нью-Йорком за дві години. Керівник проекту Цуй Кай повідомляє, що швидкість нового літака може скласти до шести тисяч кілометрів на годину, а це означає, що такий літак буде літати в сім разів швидше сучасних повітряних суден.

Зараз розробники створили зменшену копію гіперзвукового літака, яку вже тестують в аеродинамічній трубі, що застосовується також і для оцінки якостей сучасної китайської зброї. В ході тестування інженери змогли розігнати копію літака до швидкості 8,6 тисяч кілометрів на годину, після чого виявили, що модель відмінно справляється і веде себе дуже добре. Завдяки незвичайній формі крил, створеній китайськими фахівцями, такий літак може нести набагато більше корисного навантаження, ніж всі аналогічні літаки, що перебувають зараз у розробці і на стадії тестування. Інженери пояснюють, що якщо зробити їх надзвуковий літак розміром з Boeing 737, то він зможе перевозити до п’яти тонн вантажу і близько 50 пасажирів, тоді як Boeing 747 здатний перевозити до 20 тонн вантажу і до 200 пасажирів. Але, з іншого боку, він і не гіперзвуковий.

Термінів завершення розробки цього літака інженери не називають, тому складно сказати, коли саме можна буде літати від Нью-Йорка до Пекіну лише за дві години. Залишається тільки сподіватися, що скоро.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: