Siemens почне випускати власні системи зберігання електроенергії
15 Січня , 2018
Virgin Galactic успішно розігнала орбітальний планер до трансзвукової швидкості
15 Січня , 2018

Китай планує висадку лісів величиною з Ірландію

Уряд Китаю планує висадити 6,6 млн гектарів лісу в 2018 році (приблизна площа Ірландії). У той час як Сполучені Штати втрачають своє екологічне лідерство у питаннях зміни клімату, Китай прагне скористатись моментом, роблячи впевнені дії для зменшення його наслідків. Державне управління лісового господарства Китаю працює над підвищенням загального відсотка лісової території країни. До 2020 року планується збільшення лісових масивів з 21,7% до 23%, а потім до 26% до 2030 року.

Грандіозним проектом лісовідновлення стане співпраця між урядом Китаю і професійними вченими-екологами. «Компанії, організації та талановиті спеціалісти, кваліфіковані в висадці рослин, вітаються в масовому плані озеленення країни. Співпраця між урядом і соціальним капіталом входить в список головних цілей», – сказав Чжан Цзяньлун, глава адміністрації лісового господарства.

Остання ініціатива – не єдиний проект по відновленню лісів в Китаї. Стратегія створення посадок дерев раніше використовувалась для боротьби з деградацією земель в пустелі Гобі, але його результати були сумнівні. Новий проект по лісовідновленню може мати більший успіх, оскільки спрямований на посадку в регіонах, які вже підходять для розміщення лісів.

Після оголошення уряду Китаю про надзвичайну ситуацію, спричиненою забрудненням в 2014 році, держава виділила майже 1,4 мільярда юанів на покращення стану навколишнього середовища та розробку екологічно чистих технологій. Відновлення лісів, є одним із головних знарядь у війні проти забруднення.

У 2018 році планується висадка дерев у північно-східній провінції Хебей, провінції Цинхай на Тибетському плато і в пустелі Хуншандак в північному автономному районі Внутрішньої Монголії. За останні п’ять років, Китай витратив 538 млрд. юанів (82 млрд доларів) на лісооновлення і планує витратити набагато більше для перетворення величезних територій країни в ліси.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: