Найбільші міста світу почнуть переходити на електробуси з 2025 року
7 Листопада , 2017
Vector, конкурент SpaceX, здійснить три польоти наступного року
8 Листопада , 2017

Квадрокоптер, здатний перевозити до 6 осіб або вантажі до 550 кг

Сьогодні над створенням вантажних і пасажирських мультироторних дронів працює не один десяток компаній, починаючи з невеликих стартапів і закінчуючи всесвітньо відомими виробниками. Але похвалитись готовими для комерційного ринку апаратами може далеко не кожна. У цьому плані виділяється американська Advanced Tactics, яка представила багатоцільовий квадрокоптер AT Transporter, здатний перевозити до 6 осіб або вантаж до 544 кг зі швидкістю 113 км/год на висоті до 3 км.

Раніше компанія запустила в продаж гібридний безпілотник Autonomous Panther AT, який може їздити по землі на колесах і переміщатись по повітрю за рахунок пропелерів. Цей дрон масою близько 19 кг здатний перевозити до 7 кг вантажу, а його максимальний час польоту знаходиться в межах 10 хвилин.

Тепер Advanced Tactics створила літальний апарат без елементів сухопутного транспортного засобу, але з більш вражаючими характеристиками. Новий мультикоптер являє собою модульну платформу на основі вантажного VTOL, яка може виконувати різні функції за рахунок знімних пасажирських або вантажних модулів, що закріплюються в нижній частині апарату.

У компанії є вже готовий діючий прототип, здатний перевозити 3 людини або 363 кг вантажу і літати зі швидкістю до 322 км/год з можливістю безперервного знаходження в повітрі до 5 годин. Звичайно, такі показники автономності забезпечують пальне і ДВЗ. У Advanced Tactics кажуть, що не збираються чекати поки акумуляторні технології досягнуть достатнього прогресу – поки, на жаль, сучасні безпілотники з електроприводом не здатні літати більше 20-30 хвилин без підзарядки. У процесі розробки знаходиться також і більш потужна версія, здатна транспортувати до 6 осіб або 544 кг вантажу на відстань до 1 296 км з максимальною швидкістю 354 км/год.

AT Transporter призначений для виконання різноманітних місій. Він може використовуватись для пожежогасіння, доставляти вантажі у райони стихійного лиха, працювати в рятувальних операціях на воді або в горах, перевозити людей при евакуації, в медичних цілях і багато іншого. При цьому апарат може функціонувати повністю в безпілотному режимі, також ним може керувати пілот, який перебуває безпосередньо на борту, або дистанційно.

Очікувана вартість версії для трьох пасажирів складе 249 000 доларів, потужніша версія – 395 000 доларів. Зараз компанія допрацьовує пасажирські модулі, які повинні будуть пройти необхідну сертифікацію. Вихід в продаж апаратів заплановано на 2018 рік.

Джерело: newatlas.com

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: