Створена система контролю та високоточного відстеження переміщень комах-кіборгів
1 Квітня , 2017
Electra Meccanica побудує електричний родстер з запасом ходу 400 км
1 Квітня , 2017

Кредити під 0,01% річних на встановлення домашніх СЕС запускає Укргазбанк

Укргазбанк, який належить державі, почав надавати фізичним особам кредити на купівлю та встановлення домашніх сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів під 0,01% річних.

Пільгові позики українці можуть отримати в рамках кредитної програми “ЕКО-Енергія”, передає Укргазбанк. Максимальна сума кредитування становить 1 млн гривень на термін – до 5 років.

Як зазначає заступник голови правління Укргазбанку Інна Тютюн, домашня сонячна електростанція – це не тільки реальна можливість забезпечити енергетичну незалежність своєї сім’ї, але й хороший бізнес-проект.

«Домогосподарство може не лише задовольнити власні енергопотреби, але і продавати надлишки у загальну електромережу за «зеленим» тарифом, який сьогодні для сонячних електростанцій становить 0,18 євро за 1 кВт*год, – зазначає фахівець. – Встановивши на даху будинку СЕС, можна забезпечити додатковий щомісячний дохід у 10 тис. гривень».

Сонячні колектори та теплові насоси, що генерують тепло з повітря або землі, зможуть забезпечити домогосподарство теплою водою (бойлер, басейн) і обігріти будинок (опалення).

Кредитна програма “ЕКО-Енергія” розроблена Укргазбанком в рамках реалізації стратегії ЕКО-банкінгу, яка фінансово і консультаційно підтримує клієнтів, що втілюють у життя проекти, пов’язані з ефективним використанням ресурсів, альтернативною енергетикою та зменшенням шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Джерело: ecotown.com.ua

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: