Будівельні роботи почнуть зводити в Швейцарії футуристичні “цифрові” будівлі
20 Липня , 2017
Скільки пластику виробило людство?
20 Липня , 2017

Кожен п’ятий автомобіль Nissan отримає електропривод до 2020 року

Більшість іменитих автовиробників вже встигли озвучити певні плани щодо поступової електромобілізаціі своїх моделей (одним з останніх, наприклад, став швейцарський концерн Volvo), однак в їх прогнозах мова звичайно йде про досить довгострокові перспективи.

Але Nissan настільки впевнена в успіху наступного покоління Leaf, що протягом найближчих трьох років має намір збільшити частку електромобілів у своїх продажах до 20%. Це стосується європейського ринку, де уряди багатьох країн активно виступають за поетапну відмову від використання транспорту з ДВЗ.

«До 2020 року, якщо умови на ринку будуть цьому сприяти, я впевнений, до 20% всього обсягу продажів складуть автомобілі на електричній тязі, і цей показник буде тільки зростати», – сказав Гарет Дансмор (Gareth Dunsmore), глава електромобільного підрозділу японської компанії.

Незадовго до прогнозу Дансмора, міністр охорони навколишнього середовища Франції Ніколя Юло заявив про намір уряду країни повністю відмовитись від продажів бензинових і дизельних авто до 2040 року. Уряд також планує заохочувати зелену енергію і технології шляхом оподаткування, а забруднюючі виробництва будуть обкладатись більш високими податками.

Nissan Leaf 2018 з оновленим дизайном і збільшеним запасом ходу буде представлений вже в вересні цього року. Також концерн планує випустити 2 нових електрокари протягом 2-х років: седан і кроссовер (SUV). При цьому, заявлені показники продажів цілком можуть бути досягнуті, якщо ціна японських електромобілів залишиться на доступному рівні.

Нагадаємо, в 2016 році компанія продала в Європі близько 23 тис одиниць електричних авто. А 20% від загального обсягу продажів Nissan могли б скласти близько 150 тис. «зелених» машин.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: